Geziye Gidiyoruz.

Karaman Ermenek Çevresi Dayanışma ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın KADİR AKÇAY
01 Mart PAZAR günü Ödemiş Bozdag’a Gezi düzenlenecegini bildirmiştir. KADİR AKÇAY “Pazar gün sabah Saat: 08.00’de Gaziemir Aktepe’deki lokalimizde  buluşacağız  ve Ödemiş’e dogru hareket edeceğiz.

Yolumuz üzerinde Türkiye’ nin en güzel ilk on kasabası arasında yer alan Tire bulunmakta. ardından Aydınogulları Beyligi’ nin merkezi Birgi’ ye hareket ediyoruz. Birgi’ de tarihi Çakıraga Konagı Müzesi, İmam-ı Birgivi Türbe ve Külliyesi, Aydınoğlu Mehmet Bey Camii ziyaret edeceğimiz yerler arasında.

Birgi gezisini tamamladıktan sonra Gölcük’ e hareket ediyoruz. Gölcük göl kenarında dolaştıktan sonra Gölcük’ten ayrılıp dogası ile bizi büyüleyecek Bozdag Kayak Merkezine aracımızla çıkıyoruz.

Bozdag Kayak Merkezi tesislerinde ister Telesiyejle zirveye çıkma keyfini,ister plastik çamaşır legeniyle ister poşetle ::))  kayak keyfini çıkardıktan sonra dönüş yolunda ise Kırkçeşmeler ve Turgutlu Üzerinden İzmir de Gezimizi sonlandırıyoruz.

Geziye katılmak isteyenler Dernek başkanımız KADİR AKÇAY’a kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor.Acele edin  Otobüsün en arka koltugunamı kaldık diye bize sitem etmeyin.

Geziye katılım bedeli kişi başı 50 TL dir.

KADİR AKÇAY TELEFON:0532 671 9121

 

Ödemiş bozdağ ile ilgili görsel sonucu

Ödemiş bozdağ ile ilgili görsel sonucu